yz logo
0232 489 88 92

Mikro v15

V15 pek çok yenilik daha eklendi.

 

METRO ARA YÜZÜ

Metro ara yüzü ile sık kullanılan işlem menülerini kullanabileceksiniz.

Metro Style görünüm özelliği ile, sık kullandığınız ekranların kısayolunu gruplandırarak ( raporlar,kartlar,evraklar, föyler vs.. ) hızlı erişime sahip olabilirsiniz. 

                                                                        

ELEKTRONİK FATURA

E-fatura için sağlam bir alt yapı çalışması ile sorunsuz ve kolay kullanım sağlanmıştır.

Portal kullanımı, entegrasyon yöntemi ve özel entegrasyon yöntemlerini destekleyen elektronik fatura modülü kullanıma sunulmuştur.

64 BİT VERİ DESTEĞİ

64 bit veri yolu desteği eklenmiştir.

V15 versiyonumuz 32 ve 64 bit olarak ayrı oluşturulmuş sürümlere sahip olduğu için, 64 bit sistemlerinin tüm avantajlarından yararlanabileceksiniz.

 

ÖZET TABLOLAR

Özet tablo kullanımı ile programı daha performanslı kullanabilirsiniz.

Özellikle büyük datalarda çalışan kullanıcılarımız, raporları daha performanslı bir şekilde kullanabilmesi için programlara özet tablo kullanımları eklenmiştir.

 

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

V15 çoklu dil desteği ile farklı coğrafyalarda kullanıma uygundur. Sağdan sola "Arapça" dil desteğimiz V15'de yerini almıştır.

DEPOZİTO VE TEMİNATLAR

V15 programlarında “Verilen depozito ve teminatlar”ın detaylı şekilde takibi yapılabilmektedir.

 

VERİ AMBARI

Geçmiş yıl verilerini de içerecek şekilde analiz yapma ihtiyacı olan işletmeler için, veri ambarı oluşturma ve kullanımı imkânı sağlanmıştır.

Verinin sadece kaydedilmesi ve raporlanması, gelecek için program yapmak isteyen işletmeler için yeterli olmamaktadır. Her türlü veri için dönemsel karşılaştırmaları da içerecek şekilde analizler yapılması ihtiyacına cevap verebilmek, eski mali yılların kayıtlarına hızlı bir şekilde ulaşabilmek için veri ambarı oluşturulmuştur.

 

GÜNCELLEMELER DAHA HIZLI

Önceki versiyonlara göre daha hızlı güncelleme yapabileceksiniz.

Program revizyonlarının sisteme yüklenmesi sonrasında veri tabanlarının güncel tablo yapılarına göre düzenlenmesi ve fonksiyon, görünüm ve prosedürlerinin güncellenmesi için kullanılan yöntem değiştirilerek performans artışı sağlanmıştır.

 

DAHA YÜKSEK GÜVENLİK

Kullanıcıların verilere erişebilmesi ve kullanılabilmesi için kullanılan güvenlik politikasında değişiklikler yapılmıştır.

Program kullanıcılarının -sadece- kullanım hakkı olan veri tabanlarını görebilmesi sağlanmıştır. Kullanılması istenilmeyen veri tabanlarına ilgilisi olmayan personelin ulaşılması engellenmiştir. Domain kurulmuş sistemlerde domain kullanıcısının sistem şifreleri ile kullanmaya yetkili olduğu veri tabanına otomatik girebilmesi sağlanmıştır.

 

 

YÜKSEK PERFORMANS

Programlarımızdaki föy, yönetim ve operasyonlarda kullanılan SQL sorguları en uygun kullanımı sağlamak için düzenlenmiştir.

Özellikle büyük datalarda çalışan kullanıcılarımız, föy, yönetim ve operasyonları daha performanslı bir şekilde kullanabilecektir.

 

Çok kullanılan hareket tabloları en uygun şekilde düzenlenerek, program kullanımı daha performanslı hale getirilmiştir.

Sürekli ve çok satırlı stok hareket ve finansal evrak girişi kullanan kullanıcılarımızın evrak oluşturulması, değiştirmesi ve incelemesi sırasında, POS cihazlardan veya dış ortamdan program datalarına veri aktarımında daha hızlı işlem gerçekleşebilmesi için tablo yapıları en uygun şekilde düzenlenmiştir.

 

KİRALANABİLİR VARLIK YÖNETİM MODÜLÜ

Kiralanabilir varlık yönetimi modülü ile bu sektöre yönelik çözüm üretilmiştir.

Bir takvim yılından uzun ömre sahip maddi varlıkların edinilip, üçüncü taraflara kiralanması şeklinde ticari faaliyeti olan işletmelerin ihtiyacını karşılamak için, bu modül hazırlanmıştır.

 

ÖZEL GELİŞTİRMELER

Tamir ve servis merkezi yönetimi modülünde kullanıma yönelik geliştirmeler yapılmıştır.

Tamir ve servis merkezi yönetimini kullanan işletmelerden gelen talepler ve modülün kullanımında edinilen tecrübe ile, programda kullanıma yönelik geliştirmeler yapılmıştır.

Ve daha pek çok özellik sizleri bekliyor.

2014-08-08

MİKRO TALEP FORMU

Kullanmak istediğiniz mikro sürümü
Kullanmak istediğiniz mikro paketi
Firma adı;
Adınız / Soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Güvenlik sorusu
7 + 7 =
facebook_logomikro yetkili satýcý logosu mikro yetkili satýcý logosu Mikro Muhasebe Programı İzmir Yetkili Satıcısı Yapay Zeka Ltd. Projesidir.