yz logo
0232 489 88 92

Retail

RETAIL9000

Mağaza market yönetimi komplike ve kesintisiz bir süreç... Market ve mağazaların farklı ihtiyaçlarının tek bir otomasyon sistemi ile karşılanması amacı ile hazırlanmış RETAIL9000 Perakende Satış Otomasyon Yönetim Sistemi; POS satışlardan muhasebeye kadar işletmenin tüm ticari ve finansal hareketlerinin program içerisinde gerçekleştirecek, işletmeye özel bir model oluşturulmasına dayanan ve bilginin analiz edilerek bir karar destek sistemine dönüşmesini sağlayan yönetim mimarisidir.

MİKROSHOP

MİKROSHOP - MAĞAZA SATIŞ VE YÖNETİMİ Günümüz rekabet koşullarında her sektöre olduğu gibi perakende sektöründe de koşulsuz müşteri memnuniyetini oluşturmak gereklilik olmaktan çıkmış olmazsa olmaz kavramların başında gelmektedir. Hitap ettiği sektörlerdeki yenilik ve gelişmeleri yakınen takip eden Mikro Yazılımevi perakende sektörü için geliştirdiği MİKROSHOP ile; mağazacılık anlayışına yeni bir bakış açısı getirmektedir. Dokunmatik ekranda programı kullanma esnekliğini sunan MİKROSHOP programı ile ekran üzerinden tüm hareketlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi; normal ekranda mouse destekli olarak da kullanabilirsiniz.

AVM9000

Alış veriş merkezleri için geliştirilmiş olan AVM9000 programımızla alış veriş merkezlerindeki tüm bağımsız alanların ve ortak alanların her türlü detayını tanımlayabilir ve takip edilebilirsiniz AVM9000 programını ERP paketimize entegre çalıştırıldığında; stoktan satın almaya, hizmet-masraf yönetiminden demirbaş yönetimine, finanstan muhasebeye, karar destek yönetiminden personel yönetimine insan kaynakları yönetiminden servis bakım yönetimine kadar tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

PROMOSYON

RETAIL ve ticari programlarımız ile entegre çalışacak şekilde geliştirilen PROMOSYON programı ile stok, cari, mağaza ve ödeme detaylarına göre promosyonlar tanımlayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Diğer ürünler

1-Ekonomik paket

2-Standart paket

3-Enerji

4-Mikro ERP


2012-07-13

MİKRO TALEP FORMU

Kullanmak istediğiniz mikro sürümü
Kullanmak istediğiniz mikro paketi
Firma adı;
Adınız / Soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Güvenlik sorusu
3 + 3 =
facebook_logomikro yetkili satýcý logosu mikro yetkili satýcý logosu Mikro Muhasebe Programı İzmir Yetkili Satıcısı Yapay Zeka Ltd. Projesidir.